Familiedag een groot succes

Op 25 augustus 2012 vond er een gezellige familiedag plaats.

Om 13:00 uur verzamelden zich zo’n 130 deelnemers op de Maalderij.

Na een kopje koffie, een welkomswoodje van onze voorzitter, Willem, en uitleg van Remco. Kon het programma van start gaan. De deelnemers werden in 10 groepen ingedeeld. Per groep trokken zij naar Teteringen om de wereld te ontdekken met een spinnewebspel. Iedere groep kreeg een lijstje met landennamen mee en deze landen moesten op volgorde gezocht worden. Bij ieder “land” werd een spel gespeeld en met deze spellen konden punten verdiend worden. Zoals paalwerpen in Schotland, reuze micado in Japan, worst meppen in Duitsland, een vlaggenspel in Portugal, een waterspel in Engeland en marshmellows roosteren in Canada. Verder moest iedere groep een originele groepsnaam en een yell verzinnen en moest er een mooie vlag gemaakt worden.

Het was hard werken (en ook wel ver lopen), maar bovenal erg gezellig. Na afloop van het landenspel stond er op de Maalderij een groot luchtkussen klaar. De kinderen bleken nog genoeg energie te hebben om zich hier heerlijk op uit te leven. Daarna was het tijd voor de BBQ. Ondanks een paar druppels kon er lekker buiten gegeten worden en het was het druk bij het buffet. Na het eten was het tijd voor de prijsuitreiking. Dat werd nog spannend omdat er 3 groepen dicht bij elkaar geëindigd waren. De yell moest dus de uitslag brengen. De drie hoogst geplaatste groepen lieten allemaal voor overgave hun yell horen. Uiteindelijk was het “het Ei” die er met de overwinning vandoor ging.

Dit was de top 3 : 1. “het ei” en een gedeelde 2e plaats voor “de globetrotters en “de tarantula’s”.

Voor foto’s:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.285904568193405.62579.285591661558029&type=3