Contactpersonen

Naam Positie E-mail
Lars Feskens Hoofd Administrator info@scoutingdriesprong.nl
Mila Robben Bevers bevers@scoutingdriesprong.nl
Lars Feskens Welpen welpen@scoutingdriesprong.nl
Vivian de Liefde Kabouters kabouters@scoutingdriesprong.nl
Matt Frijters Verkenners verkenners@scoutingdriesprong.nl
Kim Werkman Gidsen gidsen@scoutingdriesprong.nl
Niek Feskens Rowans en Sherpa’s info@scoutingdriesprong.nl
Miriam Brouwers Beheerder verhuur@scoutingdriesprong.nl
Sander Vos Penningmeester penningmeester@scoutingdriesprong.nl
Oudervertegenwoordigers oudervertegenwoordiging@scoutingdriesprong.nl
Jurgen Piederiet Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoonjurgen@gmail.com
Adres:
De Maalderij
Posthoorn 8
4847 TJ Teteringen

Naast de vrijwilligers van het leidingteam heeft Scouting Driesprong ook Groepsbegeleiders, Praktijkbegeleiders, Vertrouwenspersonen en Oudervertegenwoordigers. Je kunt meer lezen over deze rollen in het volgende document: Scouting Driesprong omschrijving groepsbegeleiding.